Szuflady kuchenne

   Szuflady w kuchni Blum z cichym domykaniem

Szuflady są niezwykle ważnym elementem mebli kuchennych. Odpowiednio zastosowane, diametralnie poprawią funkcjonalność i ergonomię każdej kuchni. W naszych meblach stosujemy niezawodne i wszechstronne szuflady firmy Blum, z pełnym wysuwem i systemem cichego domykania. W nowoczesnych kuchnia szuflady często zastępują tradycyjne szafki i są najważniejszą częścią dolnej zabudowy kuchni. Ich największą zaletą jest wygoda użytkowania, czyli łatwy dostęp do całej zawartości szafki. Nie ma tu mowy o przesuwaniu przedmiotów stojących bliżej, by dostać się do tych z tyłu szafki. Szuflady kuchenne pozwalają również na wygodną segregację np.sztućców, talerzy, garnków oraz innych akcesoriów, co ułatwia utrzymanie porzadku w kuchni.

Szuflady Antaro Blum

Niezawodne szuflady z systemem cichego domykania

Szuflady Tandembox Antaro firmy Blum to sprawdzony system szuflad ze stali, który zapewnia bezawaryjne i ciche działanie, wysoki komfort ruchu oraz delikatne zamykanie. Szuflady Tandembox Antaro reprezentują wyraźne, prostokątne kształty - zarówno w postaci szuflady z relingiem, jak i szuflady wysokiej z elementami dekoracyjnymi. Wszystkie komponenty są do siebie kolorystycznie dopasowane.

logo-blum.jpg

JEDNA PROWADNICA, RÓŻNE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

Sprawdzona prowadnica TANDEMBOX Blum przekonuje wysokim komfortem użytkowania. O delikatny ruch przy obciążeniu do 65 kg dbają odporne na zużycie wałki z tworzywa. Adaptacyjny system hamowania BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie – przez cały okres użytkowania mebla.

PEŁEN WYSUW

Tandembox pozwala na pełne wysunięcie szuflady, co ułatwia bezpośredni i komfortowy dostęp do jej zawartości.

DELIKATNY I PŁYNNY RUCH SZUFLADY

W laboratorium testowym Blum, w pełni obciążone szulfady są otwierane i zamykane do 100.000 razy po to, by zagwarantować ich najwyższą jakość i niezawodność.

SYSTEM CICHEGO DOMYKANIA

Adaptacyjny system amortyzacji BLUMOTION zapewnia delikatne i ciche zamykanie - przez cały okres użytkowania mebla.

tandembox-antaro2.jpg
tandembox-antaro.jpg
antaro.jpg
antaro2.jpg
antaro3.jpg

OTWIERANIE BEZ UCHWYTÓW

Szuflady Tandembox pozwalają na zastosowanie systemu wspomagania otwierania, który idealnie sprawdzi się w przypadku frontów bez uchwytów.

PORZĄDEK W SZUFLADACH

Dla zachowania większej przejrzystości i porządku w szufladach, można je dodatkowo uzupełnić o system podziału wewnętrznego Orga-Line.

WIELE MOŻLIWYCH ZASTOSOWAŃ

Wszechstronność systemu Tandembox pozwala na budowę szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem.

antaro4.jpg

Szuflady Legrabox Blum

Elegancki i nowoczesny system szuflad

Legrabox to najnowszy system szuflad firmy Blum. Charakteryzuje się eleganckiem choć prostym, gładkim designem i szczególnie wysokim komfortem ruchu. Szuflady Legrabox są niezwykle wszechstronne i można je stosować jako szuflady standardowe, wewnętrzne, szuflady z wysokim frontem lub wysokie szuflady wewnętrzne.

logo-blum.jpg
legrabox.jpg
legrabox2.jpg
legrabox3.jpg

ZACHWYCAJĄCO WĄSKI BOK

Prosty i minimalistyczny design połączony definiuje wygląd szuflad Legrabox. Ścianki boczne są proste, a ich grubość wynosi zaledwie 12.8 mm. Wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane, dzięki czemu tworzą harmonijną całość.

 

FASCYNUJĄCA TECHNIKA

Prowadnica LEGRABOX to nowy system prowadnic, który łączy prosty design ze znakomitymi właściwościami jezdnymi. Już podczas otwierania komfort ruchu jest odczuwalny od pierwszego milimetra.

legrabox4.jpg
legrabox5.jpg
legrabox6.jpg

LEGRABOX FREE - ATRAKCYJNY DESIGN

Oprócz metalicznych ścianek bocznych dostępne są również inne warianty, z dużymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak szkło, drewno lub kamień. Dekory te idealnie wkomponowują się w design boku szuflady tworząc otwarty, lekki styl.

 

AMBIA-LINE DLA IDEALNEGO PORZĄDKU

Ambia-Line to system podziału wewnętrznego do szuflad Legrabox, który ułatwia utrzymywanie idealnego porządku, a do tego świetnie wygląda.