Systemy narożnikowe

Funkcjonalne narożniki kuchenne

Posiadając nawet najbardziej przestronną kuchnię, często zmagamy się z problemem niezagospodarowanych lub trudno dostępnych przestrzeni, zwłaszcza w szafkach narożnych. Rozwiązaniem są systemy narożnikowe, które pozwolą w pełni wykorzystać trudnodostępną przestrzeń w narożnikach Twojej kuchni.

lemans-peka.jpg
lemans.jpg

SYSTEM NROŻNY LE MANS

Półki Le Mans to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, które sprawia, że trudnodostępna przestrzeń narożnikowa może być w pełni wykorzystana i funkcjonalna.

System łączy optymalne wykorzystanie miejsca z przejrzystością i komfortem. Znajdą w nim miejsce wszystkie garnki i każdy z nich będzie łatwo dostępny. Po otworzeniu frontu każdą z półek możemy płynnym ruchem wysunąć z szafki.

Specyficzny kształ półek bez narożników, pozwala w optymalny sposób ułożyć owale lub okrągłe garnki, talerze i dowolne inne naczynia.

MAGIC CORNER COMFORT

Mechanizm do szafek narożnikowych z kompletem czterech koszy. Wyciągnięcie koszy przednich i przesunięcie tylnych odbywa się jednym płynnym ruchem podczas otwierania szafki.

System wyposażony jest w hamulec pneumatyczny. Przy wyciąganiu i odchylaniu przednich koszy, tylne przesuwają się na ich miejsce. Dostępne są komplety z koszami drucianymi i koszami z pełnym dnem.

ZALETY SYSTEMU MAGIC CORNER

  • otwiera się jednym, płynnym ruchem,

  • posiada mechanizm cichego domykania,

  • pozwala na płynną i łatwą regulację.

magiccorner.jpg
magic-corner.jpg